1
/
od
1
Eurolink.ba
Graphite – Akumulatorska pila lisičji rep Energy+ 18 V 58G017
Graphite – Akumulatorska pila lisičji rep Energy+ 18 V 58G017
Redovna cijena
158,90 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
158,90 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Akumulatorska pila lisičji rep Energy + GRAPHITE (58G017) kompatibilna je s 18 V Li-Ion GRAPHITE Energy + baterijama.
Pila je dizajnirana za rezanje drva, metala i plastike. Ima dvostruki nosač prilagođen za brzu zamjenu noža bez alata. Brzina noža regulira se stupnjem pritiska na prekidaču. Prekidač je zaštićen od slučajnog rada. Velika izdržljivost vretena omogućuje rad pod velikim opterećenjem. Pila ima pomično potporno stopalo koje vam omogućuje promjenu kuta rada oštrice i podešavanje produženja stopala. Radi sigurnosti i praktičnosti, ručka je prekrivena neklizajućim materijalom.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon | 18V |
| Vrsta baterije | Li-Ion 18 V 2,0 Ah |
| Broj ureza | 3000 u/min |
| Duljina oštrice | 22 mm |
| Max dubina reza drvo/čelik | 60/6 mm |
| Težina | 1,8 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


