Eurolink.ba
Graphite – Akumulatorska bušilica Energy+ 18 V 58G019
Graphite – Akumulatorska bušilica Energy+ 18 V 58G019
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Akumulatorska bušilica Energy+ GRAPHITE (58G019) kompatibilna je s 18 V Li-Ion GRAPHITE Energy + baterijama.
Konstrukcija bušilice koristi moderan i učinkovit motor bez četkica, koji se u usporedbi s dizajnom četki odlikuje dužim vremenom rada s jednim punjenjem, većom kontrolom brzine rotacije i manjim dimenzijama, što znači kompaktniji dizajn cijelog uređaja. Osim toga, ova vrsta motora otpornija je na teške uvjete, kao što je velika prašina, i bolje raspršuje toplinu, što omogućava intenzivniji rad pod većim opterećenjem. Maksimalna brzina u prvom stupnju prijenosa je 500, a u drugom 1700 okretaja u minuti. Maksimalni okretni moment je 38 Nm (mekano) / 58 Nm (tvrdo), a može se podesiti pomoću 16-stupanjske kvačila s dodatnom opcijom bušenja. Samozatezna metalna glava omogućuje upotrebu pribora promjera 2-13 mm. Uređaj je opremljen električnom kočnicom motora i automatskom zaključavanjem vretena. LED lampa koja se automatski aktivira, osvjetljava radno mjesto. Ergonomski oblik dručke i kompaktni dizajn aku bušilice omogućuju udoban rad čak i u teškim uvjetima. Ručka je prekrivena protukliznim materijalom, tako da alat čvrsto leži u vašoj ruci.
NAPOMENA: Isporuka bez baterije i punjača.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon | 18 V |
| Vrsta baterije | Li-Ion 18 V 2,0 Ah |
| Broj okretaja | I – 500 o/min; II – 1700 o/min |
| Raspon brzostezne glave | 2-13 mm |
| Raspon regulacije okretnog momenta | 1-16 + bušenje |
| Max okretni moment | 38 Nm (mekano); 58 Nm (tvrdo) |
| Težina | 1,2 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


