1
/
od
1
Eurolink.ba
Finest – Digitalni multimetar True RMS 703
Finest – Digitalni multimetar True RMS 703
Redovna cijena
293,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
293,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- True RMS AC mjerenja
- 4000-mjestni prikaz
- Velik, osvjetljen zaslon
- Osnovna točnost 0,5% na jednosmjernom području
- Automatski/ručni izbor područja
- Mjerenje temperature
- Mjerenje frekvencije i kapacitivnosti
- REL prikaz, HOLD funkcija
- Automatsko isključenje instrumenta
- CAT III 1000V sigurnosni standard
| Brand | Finest |
|---|---|
| Garancija | 1 godina |
| Model | True RMS 703 |
| Tačnost | DC – 0.5% AC – 0.75% |
| DC raspon napona | 0 to 1000 V |
| AC raspon napona | 15 mV to 1000 V (@ 40 Hz to 20 kHz) |
| DC struja | 0 do 10A (20A za 30s) |
| AC struja | 20µA do 10A (20A za 30s) |
| Otpor | 0 to 40 MΩ |
| Kapacitet | 0.01 nF do 100 µF |
| Frekvencija | 0.5 Hz do 10 MHz |
| Temperatura | –40 °C to 1300 °C |
| Radni ciklus | 0.1 % to 99.9 % na 0.5 Hz do 500 kHz (> 2 µsec.) |
| Diode Test | 2.5 V |
| Test kontinuiteta | < 10Ω (vrijeme odgovora< 1 ms) |
| Dimenzije | 188 x 98 x 45 mm |
| Težina | 525g |
| Isporučeni pribor | Mjerne vezice (crvena + crna) Krokodilke (crvena + crna) Gumeni okvir 9V baterija Temperaturna sonda |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


