1
/
od
1
Eurolink.ba
Ferm – Jednoručna oscilirajuća brusilica PSM1029P 300W
Ferm – Jednoručna oscilirajuća brusilica PSM1029P 300W
Redovna cijena
119,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
119,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
PSM1029P je snažna profesionalna jednoručna oscilirajuća brusilica kompanije FERM.
Zbog svog ergonomskog dizajna s meko obloženim rukohvatom i pravokutnom brusnom pločicom ovaj je alat vrlo pogodan za brušenje velikih površina. Ovaj profesionalni električni alat sadrži motor snage 300 W, aktivno usisavanje prašine, vrećicu za prašinu i gumeni kabel duljine 4 metra za optimalnu udobnost u radu. Snažna brusilica Orbital isporučuje se s vrećicom za prašinu, univerzalnim adapterom za prašinu, brusnim papirom na čičak i pločicom za perforaciju.
Značajke:
- Aluminijska čičak traka®
- Sustav stezanja papira
- Aktivno usisavanje prašine
- Meko držanje
- 4m gumeni kabel
| Brand | FERM |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Snaga (W) | 350 |
| Napon | 220V / 240V |
| Bruto težina | 2,0 kg |
| Veličina brusne površine | 93 x 185 mm |
| Brzina praznog hoda | 13000 / min |
| Traka za brušenje | 93 x 230mm |
| Uključuje | vrećicu za prašinu Brusni list (čičak) Perforacijska ploča |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


