Eurolink.ba
Ferm – Akumulatorski udarni odvijač CDM1142P 20V 2.0 Ah
Ferm – Akumulatorski udarni odvijač CDM1142P 20V 2.0 Ah
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Ovaj aku udarni odvijač iz linije FERM Industrial pogodan je za svakodnevnu intenzivnu i profesionalnu uporabu jer je proizveden od visokokvalitetnih komponenata.
Ovaj udarni aku odvijač ima 4-polni Mabuchi® motor i manji je, snažniji i konstantnije brzine u usporedbi s 2-polnim motorima. Ovaj udarni odvijač također ima visokokvalitetne ležajeve japanske marke NSK®. Baterijske ćelije dolaze od marke Samsung®.
Ovaj odvijač dio je platforme FERM Industrial FI20V, što znači da se baterije i punjač mogu koristiti na svim mašinama unutar platforme. Ovaj udarni odvijač dolazi u robusnom koferu koji sadrži dvije Li-Ion baterije od 2,0 Ah, brzi punjač i dva bita za odvijač.
Primjene rada akumulatorskog odvijača:
Udarni odvijač ima 6.35 mm 1/4” prihvat, veliki okretni moment od 150Nm i pogodan je za promjere vijaka od M6 do M14. Maksimalni broj okretaja u minuti je 2900, a maksimalan broj udaraca u minuti 3300. Ove specifikacije omogućuju vam zatezanje velikih vijaka u bilo kojem trenutku i bez ikakvog napora. Ovaj je odvijač među ostalim prikladan za sljedeće zadatke:
– Razni zadaci uvrtanja u drvo ili metal
– Pogodno za obradu velikih promjera vijaka, dugih vijaka i vijaka s drvenim navojem
– Izrada drvenih potkonstrukcija
– Izgradnja nadstrešnica za automobile, ograda, pergola i zaklona
Najvažnije prednosti bežičnog pokretača udara FERM:
– Moćan udarni odvijač za teške zadatke uvrtanja. Pogodno za obradu velikih promjera vijaka i drvenih vijaka s navojem
– Pogodno za svakodnevnu profesionalnu upotrebu
– Moćni 4-polni motor od 20 V marke Mabuchi®
– Veliki okretni moment od 150Nm
– Uključujući dvije LI-Ion baterije od 20 V-2,0 Ah, s visokokvalitetnim Samsung® ćelijama, brzim punjačem i kućištem za pohranu
– Kvalitetni ležajevi japanske marke NSK®
– Dio FERM industrijske platforme FI20V, baterije su zamjenjive sa svim strojevima unutar platforme FI20V
– Opremljen LED radnim svjetlom i indikatorom baterije
– Zahvaljujući kuki za remen, akumulatorski odvijač je uvijek nadohvat ruke
| Brand | FERM |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Bruto težina | 1,16 kg |
| Set uključuje | -2 Li-Ion 2,0 Ah baterije – 2 bita za odvijač – Punjač zabrzo punjenje |
| Stopa udara bez opterećenja | 0 – 3300 / min |
| Držač alata | 6,35 mm (1/4 ”) Hex |
| Maks. okretni moment (mala brzina) | 150Nm |
| Baterija | 20V |
| Vrijeme punjenja baterije | 60 min |
| Napon | 20V |
| Brzina praznog hoda | 0 – 2900 / min |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


