1
/
od
3
Eurolink.ba
Električni kamin samostojeći 1800 W
Električni kamin samostojeći 1800 W
Redovna cijena
179,90 KM
Redovna cijena
199,90 KM
Akcijska cijena
179,90 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Kamin električni samostojeći 1800 W
Električni samostojeći kamin SE57K-17B00/FP10058GB-BK elegantnog dizajna donosi toplinu i ugodnu atmosferu u vaš dom. S dimenzijama od 43,1 x 25,3 x 50,8 cm i neto težinom od 6,5 kg, jednostavan je za postavljanje i pomicanje. Sa snagom od 1800-2000 W i prilagodljivim nivoima grijanja, pruža efikasno zagrijavanje prostora. Radi na standardnoj voltaži od 220-240 V i frekvenciji od 50 Hz. Uživajte u funkcionalnosti i modernom izgledu uz 1 godinu garancije.
| Garancija | 1 godina |
|---|---|
| Model | SE57K-17B00/FP10058GB-BK |
| Dimenzije | 43.1 x 25.3 x 50.8 cm |
| Neto težina | 6,5 kg |
| Bruto težina | 8,5 kg |
| Snaga | 1800-2000 W |
| Voltaža | 220-240 V |
| Frekvencija | 50 Hz |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


