1
/
od
1
Eurolink.ba
Daihen Varstroj – Aparat za varenje VARMIG 231-I LCD
Daihen Varstroj – Aparat za varenje VARMIG 231-I LCD
Redovna cijena
3.199,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
3.199,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
VARSTROJ aparat za varenje VARMIG 231-I LCD
- Struja zavarivanja MIG: 50-2300 A
- Struja zavarivanja TIG: 10-230 A
- Struja zavarivanja MMA: 10-270 A
- Promjer žice: 0,8 – 1,2 mm
- Prečnik elektrode zavarivanje: 2.5 – 5.0 mm
- Hladjenje: vazdušno (ventilator)
- Intermitencija 100%: 178 A
| Brand | Daihen Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Postupak zavarivanja | MIG/TIG/MMA/LIFT |
| Izlazni napon | 3~400V/50Hz |
| Struja zavarivanja | 40-230 A |
| Područje zavarivanja | 40-230 A |
| Max. struja zavarivanja | 270 A |
| Osigurač | 25.0 A |
| Elektroda | 2.5 – 5.0 mm |
| Žica | 0,8 – 1,0 – 1,2 mm |
| Intermitencija 60% | 230 A |
| Intermitencija 100% | 178 A |
| Dimenzije | 660 x 245 x 430 mm |
| Težina | 23 kg |
| Dodatne informacije | Tip gorionika : MB 24 L=3m |
| Isporučeni pribor | Kompletan pribor – manometar, kliješta za masu, MIG gorionik |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


